Obsah

PF 2021


Opět stojíme na prahu Nového roku, bilancujeme a dáváme si předsevzetí, ale neměli bychom zapomínat.Opět stojíme na prahu Nového roku, bilancujeme a dáváme si předsevzetí, ale neměli bychom zapomínat.

Vše v životě lidském začíná nějakou pohnutkou. Dobrou nebo špatnou. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem…. Řadu nás spojuje, někdy však také rozděluje, přibližně společný zájem o bojová umění. JU-JITSU není věcí drobné techniky, ale je to záležitost vysoce vyvinuté osobní duševní a fyzické činnosti. Technika učení odpovídá intelektuálnímu poznání a filozofie. Tím se odlišujeme od ostatních, něčím se však nelišíme a spojují nás následující myšlenky:

Pět každodenních srdcí:

HAI (ano) – znamená schopnost souhlasit s názorem druhého, i když není úplně shodný s názorem mým.

SUMIMASEN (promiňte) – nikdo z nás nechybuje rád a úmyslně, proto je nutné se za chybu omluvit.

ARIGATO (děkuji) – každá drobnost, i věc která se mi teď zdá být nedůležitá je pro mé dobro, to se ukáže až v budoucnosti.

WATASHI GA SHIMASU (já to udělám) – je spousta lidí kteří váhají, ale když udělám první krok, ostatní se přidají.

OKAGE SAMA DE (s vaší pomocí) – sám mohu dokázat hodně věcí, avšak s vaší pomocí všechno.

Čas běží rychle a nezadržitelně jako voda v potoce a máme tu rok 2021.

Dovoluji si zdvořile poděkovat všem členům a členkám JJ ČR, všem příznivcům za jejich činnost a podporu v uplynulém roce. Přeji v letošním roce mnoho životní spokojenosti, pohodu a klid u rodinného krbu, spoustu práce a pevné zdraví.

S jeho počátkem se přiblížila povinnost, která z členství v JJ ČR vyplývá, a to je zaplacení členských příspěvků: 500,-/člen/rok.

Platbu proveďte řádně a včas (leden, únor 2021) na účet u Fio banky Olomouc číslo: 2701436121/2010. Prosím veškeré platby provádějte na nový účet, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, rok narození a název Vašeho oddílu.

Ladislav Petráš

/LP/Autor: Ing. Ladislav Petráš      Datum: 03.01.2021      Počet přečtení: 591
Zapatí