Obsah

PF 2019Čínský horoskop na rok 2019 předpovídá bohatství a štěstí


Čínský rok 2019 oficiálně začíná dne 5. února 2019 a čínský rok potrvá až do 24. ledna 2020. Podle čínské astrologie nám rok 2019 přinese vlnu štěstí a bohatství.


V roce 2019 tedy bude ideální čas na to vhodně investovat peníze a zapracovat na svých majetkových poměrech. Podle čínské astrologie byste se také neměli bát vykročit ze své komfortní zóny, neboť nové příležitosti vám mohou přinést spoustu dobrého.


2019 = Čínský nový rok bude poměrně úspěšný


Kromě toho Čínský horoskop na rok 2019 předpovídá vlnu radosti, přátelství a lásky pro všechna znamení čínského zvěrokruhu. Podle čínské astrologie byste se tedy neměli bát navazovat nové kontakty, neboť se vám v roce 2019 mohou hodit jak v pracovní, tak osobní oblasti.


Poslední dobrou zprávou je, že čínský horoskop na rok 2019 předpovídá víceméně šťastný a pohodový rok téměř pro všechna znamení zvěrokruhu. Vepř je totiž pozitivní, činorodé a aktivní znamení zvěrokruhu, a tak na sebe v roce 2019 přitáhne úspěch téměř v každé oblasti života.
Rok Zemského Vepře - co nás čeká v roce 2019?


Čínský horoskop na rok 2019 sice přeje novým výzvám, i tak by si ale všechna znamení zvěrokruhu měla dávat dobrý pozor na promyšlenost jednotlivých kroků v osobním i pracovním životě. Riskantní podniky totiž v roce 2019 nebudou tak úspěšné, jako právě dobře promyšlené akce.


Stejnou vůli a organizovanost budete v roce 2019 muset prokázat také v oblasti finančních poměrů. Pokud chcete, aby se vám dařilo dobře, bude nutná askeze a přísnost k sobě samému. Pokud byste totiž příliš podlehli uvolněné atmosféře roku 2019, mohly by se vám peníze snadno rozkutálet a už nenajít cestu zpět.


Element Země pro rok zemského Vepře


Dominantním prvkem roku 2019 bude element Země s Yinovou polaritou. Tento element bude mít za následek stabilizaci pomíjivých celoročních energií, které jsou tak typické pro rok zemského Vepře.


Znamení Vepře = Prasete podle čínského horoskopu


Čínský horoskop znamení Vepře popisuje jako lidi optimistické, překypující energií, mírné a velmi flexibilní. Pro zrozence v tomto znamení není problém se přizpůsobit novým podmínkám, stejně tak Vepři rádi čelí výzvám. Ve svých cílech jsou vytrvalí, trpěliví a pro blaho své nebo svého okolí jsou ochotní leccos obětovat.


Znamení Vepře - charakteristika


Kariéra


V oblasti kariéry přináší Vepřům úspěchy především jejich schopnost trpělivosti a skvělé vůle. Přestože mají Vepři poměrně dobrý tah na bránu, pokulhávají ale v jiných oblastech. Zrozenci ve znamení Vepře nejsou příliš dobří v týmové práci, v propracovanosti u dlouhodobých projektů a v trpělivosti.


Vepři se nejlépe uplatní jako vědci, učitelé, umělci nebo marketingoví specialisté.


Peníze


Máme dobrou zprávu pro všechny zrozence v roce Prasete. Podle čínské astrologie mají Vepři větší štěstí v oblasti financí, než jiná znamení. Na druhé straně ale Vepři trpí na jednu negativní vlastnost. Neumí spořit a vydělané peníze velmi snadno utratí. Mnohdy bez rozmyslu, cíle a za hlouposti.


Láska a vztahy


Podle čínské astrologie jsou Vepři velmi dobrými životními partnery. Vepři jsou velmi entuziastičtí, umí být dobrými posluchači a jsou skvělými partnery. Na druhou stranu ale mají problém se seznámit a v lásce nejsou příliš sebevědomí. Jakmile se ale zamilují, jsou schopní pro druhého udělat maximum. Čínský horoskop na rok 2019 zrozencům ve znamení Prasete předpovídá lepší zítřky.


Zdraví


Jako osobnosti sice Vepři překypují energií, jsou aktivní a činorodí. Co platí o mysli, neplatí ale o fyzické kondici a udržování těla. Vepři mohou mít genetické sklony k tloustnutí, různým nemocem a slabému imunitnímu systému.


Proto je velmi důležité, aby Vepři dbali na zdravé jídlo, dostatečně se hýbali a měli pravidelnou a správnou životosprávu. Rok zemského Vepře nabádá ke změnám, proto zapracujte na svých slabých stránkách.


Pozitiva Vepřů


 • Vepři jsou velmi tolerantní, optimističtí a většinou nemají problém vyjít i se sebevíc komplikovaným člověkem.
 • Jsou velmi loajální a oddaní svým nejbližším. Rádi vyslechnou problém blízkého člověka, pomůžou nebo poradí.
 • Nejen o Psech se říká, že jsou věrní. To stejné platí pro zrozence ve znamení Prasete.
 • Jsou upřímní, a pokud můžou, vyhýbají se lžím.


8 faktů o čínském znamení Vepře


 • Čínské jméno: Pig
 • Šťastná čísla: 2, 5, 8
 • Barva: žlutá, šedá, zlatá, hnědá
 • Nejvíce vhodné znamení: Tygr, Zajíc, Ovce
 • Nejméně vhodné znamení: Had, Opice
 • Šťastné květiny: hortenzie, sedmikrásky, slunečnice
 • Šťastný směr: severovýchod, jihovýchod
 • Primární vlastnosti: optimismus, entuziasmus, zbrklost


Slavní Vepři


Ernest Hemingway, Stephen King, Ewan McGregor, Woody Allen, Rachel Weisz, Amy Winehouse, Mila Kunis, Ronald Reagan, Alfred Hitchcock, Lucille Ball, Nicholas Brendon, Carrie Underwood, Elon Musk, Jules Verne, Edward Snowden, Alain Delon, Jackson Pollock


Není Vepř jako Vepř


Možná jste v čínských znamení maličko ztracení. Pojďme si proto tajemství čínských znamení připomenout. Čínská astrologie rozlišuje 12 různých znamení. Jmenovitě se jedná o Krysu, Buvola, Tygra, Zajíce, Draka, Hada, Koně, Kozu, Opici, Kohouta, Psa a právě Vepře. Každé znamení se ale dělí ještě na 5 elementů - a to podle toho, kdy se zrozenec narodil. Jedná se o element dřeva, ohně, země, kovu a vody.


A právě proto můžeme spatřit poměrně velké rozdíly i mezi jednotlivými zrozenci ve znamení Vepře, viz specifikace níže.


5 elementů


 • Dřevěný Vepř - Upřímní lidé, kteří s každým vyjdou. Mají však sklony k zbrklosti.
 • Ohnivý Vepř - Lidé se šťastnými kartami v oblasti zdraví. Ohniví Vepři rádi spolupracují v týmu.
 • Zemský Vepř - Tito zrozenci mají skvělé komunikační schopnosti a vždy jsou v obklopení lidí.
 • Kovový Vepř - Upřímní a nápomocní lidé. Jejich silnou stránkou je tolerance.
 • Vodní Vepř - Zodpovědní lidé, kteří jsou ale někdy příliš vážní a neumí se uvolnit.


Užívejte si rok 2019, patří vám! Využívejte veškerou energii, která se k vám dostane. Další rok Vepřů si totiž užijeme zase až za dalších 12 let.


A zpět k realitě!!!


Čas běží rychle a nezadržitelně jako voda v potoce a máme tu rok 2019.


Dovoluji si zdvořile poděkovat všem členům a členkám JJ ČR, všem příznivcům za jejich činnost a podporu v uplynulém roce. Přeji v letošním roce mnoho životní spokojenosti, pohodu a klid u rodinného krbu, spoustu práce a pevné zdraví.


S jeho počátkem se přiblížila povinnost, která z členství v JJ ČR vyplývá, a to je zaplacení členských příspěvků: 500,-/člen/rok.


Platbu proveďte řádně a včas (leden, únor 2019) nový účet u Fio banky Olomouc číslo: 2701436121/2010. Prosím veškeré platby provádějte na nový účet, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, rok narození a název Vašeho oddílu.Ladislav PetrášAutor: LP      Datum: 02.01.2019      Počet přečtení: 863
Zapatí