Obsah

PF 2017


Čínský horoskop na rok 2017 – rok ohnivého Kohouta

Turbulentní, a pro mnohé náročný rok ohnivé Opice podle čínského horoskopu střídá rok ohnivého Kohouta, kterému je zasvěcen rok 2017. Ohnivý Kohout patří v čínském horoskopu mezi nekonfliktní, dobrosrdečné, ale i silně egoistické znamení.

 

Rok ohnivého Kohouta začíná podle čínského kalendáře dne 28. ledna 2017 a končí 15. února 2018. Tento rok symbolizuje především k vítězství a úspěchy, kterých bude v průběhu roku dosaženo díky pílí, trpělivosti a tvrdé práci. Ohnivý Kohout přináší klid rodinných a soukromých vazeb, talent, dobrodružství, objevování a překonávání nových výzev. Nadcházející rok ohnivého Kohouta přinese nové pobídky osudu, které budou vyžadovat vtip a praktická řešení. Kohout je rovněž odvážné znamení, takže dovolí lidem v životě více a bezpečně riskovat. V čínské kultuře Kohout reprezentuje rovněž vymítání zlých duchů.

 

Rok ohnivého Kohouta 2017 bude probíhat ve znamení spravedlnosti, odvahy a kreativity. Kombinace letošního prvku ohně, s dalším silným zastoupeným prvkem kovu, vytváří energetickou nerovnováhu a činí ta z roku 2017 rok, který se děje v napětí a není příliš vhodný ke změnám. Nejlepší čas pro případné začátky nových projektů bude na podzim tohoto roku.

 

Rok ohnivého Kohouta bude intenzivní a mocný, pokud jde o posun vpřed. Chcete-li uspět, držte se osvědčených a praktických cest k úspěchu spíše, než riskantních podniků a záměrů. V roce Kohouta budou sklízet úspěchy ti, kteří budou tvrdě pracovat, podávat prvotřídní výkony a uznávat rodinné zásady.

 

Charakteristika ohnivého Kohouta podle čínského horoskopu

 

Čínská astrologie popisuje Kohouta jako pružné, věrné, statečné, charismatické a okouzlující znamení. Kohouti mají zvláštní nadání a vrozený klid pro řešení složitých problémů a potíží. Jsou také kreativní, umělecky nadáni a vtipní. Kohout vstává za svítání, proto bývá často spojován s elementem slunce a začátku nového dne. Kohout je ale i marnivý a hrdý. Je si vědom svých schopností, ale někdy je až nevybíravě předvádí svému okolí, což může někdy ostatní dráždit.

 

Ohnivý Kohout má jednoznačně vůdčí a organizátorské schopnosti, je nesmírně cílevědomý a v práci se projevuje nadprůměrnou výkonnost. Díky své přímočarosti a průraznosti většinou dosáhne svých cílů, většinou je však až příliš přímý a nebere ohledy na pocity lidí kolem sebe. Naučí-li se jednat s větším taktem, pak je schopný si splnit i ty nejfantastičtější myslitelné životní sny.

 

Kohout je hlasatelem úsvitu a rána. V řeckém bájesloví se praví, že Kohout má schopnost cítit, co se stane v budoucnosti. Také zrozenci roku Kohouta mívají intuitivní schopnosti rozpoznat, co se stane a co přichází. Lépe než ostatní díky tomu dokáží řešit neočekávané a nezvyklé situace.

 

Znamení čínského horoskopu a rok ohnivého Kohouta

 

Tento rok se bude výtečně dařit zrozencům ve znamení Draka. Vynikající a objevný rok čeká také Kohouty, Hady a Býky. Všechna tato znamení jsou loajální a bojovná, stále odhodlaná, pevná ve svých názorech.

 

Poměrně dobrý rok čeká Tygry a Potkany. Neutrální či smíšený rok mohou očekávat zrozenci v Opici, Koze nebo Praseti. Celkem obtížný rok však čeká Koně, králíky a Psy.Předpovědi pro rok ohnivého Kohouta 2017

 

V roce ohnivého Kohouta bude nejsložitější pro úspěch maximální tvrdá práce a dodržování daných slibů. Rok Kohouta bude obdobím, kdy vítězí diplomacie namísto hádek a šarvátek. Ve vztazích bude v roce ohnivého Kohouta hlavní charakteristikou rovnost a nezávislost. Kohouti jsou hrdí a neústupní, jdou se svoji vytýčenou cestou a mnohdy jsou schopni jít daleko nad rámec toho, co je od nich požadováno.

 

Rok 2017 bude plodný a úrodný, můžete se těšit na nové přírůstky do rodiny nebo založení nového vztahu a rodiny. Kohout přeje romantice a rodinné zájmy jsou pro něj vždy na prvním místě. Kohout je dobrý správce dvora a svědomitý ochránce, ale někdy mohou vyplývat různé potíže z jeho autoritativnosti a arogance.

 

Motta pro ohnivého Kohouta 2017

 

Nezapomínejte, že dobré mravy nikdy nevyjdou z módy.

Uděláte-li malý krok dozadu, uvidíte, že moře i obloha jsou nekonečné.

 

Láska a vztahy v roce ohnivého Kohouta 2017

 

Ve vztazích budou nejdůležitější vaše pocity a emoce. Buďte v této oblasti v roce ohnivého Kohouta vždy trpěliví. Co se týká již zavedených vztahů, v těch by v tomto roce pravděpodobně nemělo podle čínského horoskopu docházet k nějakým zásadnějším změnám.

 

Čínský rok ohnivého Kohouta bude přát těm, kteří byli dosud single, najít svůj životní protějšek. Naopak nebude přát mimomanželským vztahům a románkům, které většinou nebudou mít žádné výhledy do budoucna a pokračování. Navzdory napětí, které čínský rok ohnivého Kohouta přinese, bude přáno sňatkům, které budou v roce 2017 uzavřeny. Děti narozeny v tomto roce budou mít hrdou a odvážnou povahu, dar kreativity i snadného rozhodování v životě.

 

Práce a kariéra v roce ohnivého Kohouta 2017

 

Ačkoliv mnoho lidí v tomto roce bude toužit po změně a úspěchu, ne každému to bude hojně přáno, neboť tento rok jako takový příliš změnám nenahrává. Odměněni však budou ti, kteří značným úsilím a intenzivní prací a trpělivostí dospěli k pracovním úspěchům. Většinou se v roce ohnivého Kohouta bude jednat o osamocené a déle budované podnikatelské plány. Mnohá znamení čínského horoskopu pocítí v tomto roce příval pracovní energie, pokud je tomu tak, nebojte se ukázat svůj talent a nadšení. Podaří-li se vám dostat do vedení, pak se ho bez váhání ujměte.

 

Mentální a fyzické zdraví v roce ohnivého Kohouta 2017

 

V roce 2017 by se vám mělo dostávat jak fyzické, tak i mentální energie. Pravidelně cvičte a udržujte se v kondici.

 

Je pravděpodobné, že vaše mysl na tom bude přeci jen ještě lépe, než vaše tělo. Letos využijte svoji silnou intuici a věnujte pozornost svým snům.

 

Roky Kohouta

 

1909, 1921, 1933, 1945, 1957(ohnivý), 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 (ohnivý).

 

Rady pro rok ohnivého Kohouta – Feng Shui

 

Východní astrologie používá mnohá znamení a symboly. Začleněním těchto náležitostí do vašeho domácího nebo pracovního prostředí můžete podle Feng Shui zvýšit svoji prosperitu, štěstí i bohatství.

 

Vůně: myrha

Strom: dub

Chuť: sladká

Šťastná čísla: 7 a 6

Květina: chryzantéma

Koření: bílý pepř

Nejlepší roční období: podzim 2017, obzvláště pak září

Zvířata: kočkovité šelmy, kohouti, slepice, jelen

Barva: královská fialová, modré tóny, vínová barva a její tóny

Kameny: ametyst a topaz

 

Pozitiva Kohoutů

 

Ušlechtilost, laskavost, dobrosrdečnost, čestnost, rychlé myšlení a schopnost řešit náročné situace, umělecký cit a nadání.

 

Negativa Kohoutů

 

Divoký temperament, marnivost, povrchnost, sklony k aroganci, kritičnost, výstřednost, netrpělivost

 

Čínský horoskop na rok 2017 pro jednotlivá znamení

 

Krysa, Buvol, Tygr, Králík, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Kohout, Pes, Vepř – každý si rád dohledá sám.

 

A zpět k realitě!!!

 

Čas běží rychle a nezadržitelně jako voda v potoce a máme tu rok 2017.

Dovoluji si zdvořile poděkovat všem členům a členkám JJ ČR, všem příznivcům za jejich činnost a podporu v uplynulém roce. Přeji v letošním roce mnoho životní spokojenosti, pohodu a klid u rodinného krbu, spoustu práce a pevné zdraví.

S jeho počátkem se přiblížila povinnost, která z členství v JJ ČR vyplývá, a to je zaplacení členských příspěvků: 500,-/člen/rok.

Platbu proveďte řádně a včas (leden 2017) info: Jiří GRYC, Kozinova 5, 789 01 Zábřeh, tel.: 775 947 837, e-mail: gryc.jiri@seznam.cz

 

Ladislav PetrášAutor: LP      Datum: 09.01.2017      Počet přečtení: 1574
Zapatí